ספיישל עם מעצבת הפנים פרי הדר

כתבה מאתר מגדילים. 

מדור ספיישל מכיר לקוראיו באופן אישי את האנשים שמאחורי העשייה בתחום האדריכלות, העיצוב והסטיילינג

תכירו את מעצבת הפנים פרי הדר, בעלת סטודיו לעיצוב פנים

תחום עיסוק: תכנון ועיצוב פנים  10 שנים.

זיכרון מתחילת הקריירה: התחלתי לעסוק במקצוע OJT, תוך כדי לימודי.  המרצים רצו שאעבוד איתם בשיתוף פעולה אך בחרתי לצאת לדרך עצמאית. במהלך הלימודים נוכחתי עד כמה השרטוט אקוטי להצלחת התכנית ועד כמה הוא מהווה שפה אחידה המקשרת בין כל הנפשות הפועלות. באחד הפרויקטים הראשונים שתכננתי הזדמן לי לעבוד עם יועצת תאורה מוכרת ובכירה. כחלק מנוהל עבודה תקין שלחתי לה שרטוטים וכשהיא שלחה לי אותם חזרה אחרי ששילבה בתכנית את התאורה הבנתי עד כמה השרטוט חשוב במקצוע המופלא הזה.

מה מניע אותךהאהבה לאסתטיקה, לעיצוב, לאנשים, לחומרים, צבעים, חיבור בין החומרים .  היצירה היא ערך שזורם בעורקיי, בתחילת דרכי המקצועית עסקתי בעיצוב אופנה, משם המשכתי לאיפור, ומשם לעיצוב פנים. תוך כדי אני מציירת בשמן, את עבודותיי בציור אפשר לראות ברוב הפרויקטים שלי. אני אוהבת את העבודה עם האנשים, את היכולת שלי לשלב את אחד היכולות החזקות שלי, אני מרגישה את האנרגיה של הלקוחות שלי, ומרגישה מהו סגנון העיצוב שמתאים להם; מה שעוזר לי בעיקר עם לקוחות מחו"ל, מכיוון שהמפגשים איתם אינם מרובים. אני אוהבת לראות את הבלתי נראה, לייצר ממנו את הויז'ן שלי, ולראות את זה מתממש בסופו של יום.

פרויקט אהוב בכל הזמנים2 פרויקטים. עיר ימים ללקוחות מאנגליה, ועיר ימים פנטהאוז ללקוח מצרפת. הפרויקט  בעיר ימים ללקוחות מאנגליה: הוא פרויקט מודרני קלאסי, הלקוחות האמינו ביכולות המקצועיות שלי, ואפשרו לי לתת ביטוי בתאורה ובכל העולה על רוחי, היה לי תקציב מסוים, והצלחתי לעמוד בו. אני אוהבת את הצבעוניות של הבית, את שילוב החומרים, וכמובן את התוצאות. הלקוחות היו נעימים, נתנו בי אמון מלא, ואפשרו לי לקחת אחריות מלאה בפרויקט, מה שמאפשר לי לנהל את הפרויקט בצורה טובה, חסכונית, יעילה ומהירה.

הפרויקט ללקוח הצרפתי: זה למעשה היה הפרויקט הראשון שלי, ששברתי את כל הקירות ועשיתי תכנון ועיצוב מחדש. בתחילת הפרויקט הלקוח אמר שהוא רוצה להזכיר או למכור את הבית ושאני יעשה איזה בחירות שאני רוצה, חשבתי לעצמי , איזה כייף אין לי אף אחד על הראש אני אעשה מה שבא לי, תוך כדי עבודה שהגעתי לבחירת החומרים, הבנתי כמה המשימה מאתגרת, וזאת מכיוון שאני צריכה לעשות בחירות שיתאימו לקהל רחב פוטנציאלי, מה שמאתגר מאד. חלטתי לעבוד על שחור לבן וצהוב, מראה מודרני כמו בקטלוגים, מראה נקי ומינימליסטי. אני מאד אוהבת את אלמנט התאורה שיורד מהתקרה כלפי הטלוויזיה, אוהבת את הצבעוניות, הניקיון. כמו כן, מכיוון שהלקוח רצה להשכיר או למכור את הנכס, היה לי תקציב מאד מוגבל, אם זאת הצלחתי באפון יוצא דופן, לתכנן ולעצב פנטהאוז שנראה כאילו לא היה לי תקציב מוגבל, אילו תגובות שקיבלתי. בסופו של יום הלקוח אהב את התוצאה, והשאיר את הבית לעצמו, מה שמאד פרגן לי ולעבודתי. גם בפרויקט זה אני זו שניהלתי את הפרויקט, את התקציב וכ"ו.

עקרון שלא תתפשרי עליו:
עמידה בלוחות זמנים, זמינות בעלי המקצוע, פינישים, יושרה מול הספק ומול הלקוח.

משהו אחד שהיית משנה במקצועהרצון של הלקוח לקבל הכל אתמול.

הכי אהוב עלייך בעבודה או בחייםתכנון, עיצוב , בחירת חומרים, וניהול הפרויקט.

חלום אישי: לעצב בחו"ל.

טיפ לאדריכלים ומעצבים בתחילת הדרךתשקיעו בלמידת הפרטים הקטנים, זה יאפשר לכם להתמקצע.

תמונה: פרי הדר // צילום: אילן סימן טוב

השארת תגובה