להכניס את הלוק האוריינטלי לסלון

כתבה מאתר בניין ודיור. 

אוירה אקזוטית בהשראת האי הספרדי הנחשק

הדירה הבאה עוצבה עבור תושבי חוץ אשר חיים בצרפת ומגיעים ארצה מספר פעמים בשנה, הקונספט העיצובי משלב בין סגנון מרוקאי באינטרפטציה בהירה ומודרנית, לבין אלמנטים בהשראת האי הספרדי הנחשק איביזה, שמייצג עבור הדיירים אווירת חופש אקזוטית, אותה ביקשו להכניס גם בדירתם בישראל. 

המעצבת פרי הדר הצליחה לתרגם את המראה המבוקש בהצלחה, הודות לשילוב של אלמנטים במראה אוריינטלי, ביניהם גופי תאורה, מראות וחפצי נוי אותנטיים שנאספו במקומות שונים. אזור המגורים הגדול והמרווח, מאפשר אירוח קז'ואלי אך עם זאת מרשים במיוחד. בקיר המרכזי מוקמה נישה בחיתוך CNC המספקים קריצה לארכיטקטורה המרוקנית ובה מוקמו אביזרי נוי. גם ברחבי שאר החלל שולבו כלי כסף מרוקעים בעבודת יד, חלקם מרוקאים אותנטיים. על מנת לייצר מראה עשיר ומפנק נעשה שימוש רב בטקסטיל רך ועשיר עם פריטים כמו כריות, שמיכות, וילונות, שטיחים ופופים. 

על מנת ליצור מראה עשיר ומרובד נעשה שימוש גם בטקסטיל כסוף, כמו בפופים. מערכות הישיבה הפזורות בחלל נבחרו בהשראת אלה בארמונות מרוקאים, והן מייצרות פינות חמד המאפשרות בילוי ורביצה. רגלי הכורסאות ושולחנות הקפה משלבים בתוכם עץ במראה טבעי המשתלב עם הסגנון.לבני הזוג חשוב היה להם לשמר צבעוניות נייטרלית, אוורירית ובהירה תוך הדגשת פריטים מרוקאים אותנטיים, כך נבחרו אלמנטים מבניים אוריינטליים בגוונים בהירים כמו תכלת אפרפר המתכתבים עם חופי איביזה, לבן, כסף ונגיעות של עץ אגוז אמריקאי שמוסיף עושר לחלל.

נישה בחיתוך CNC במראה מרוקאי מוקמה בקיר המרכזי. פרי הדר-סטודיו לעיצוב פנים, צילום סטס שרייבר

השארת תגובה