כאן מוכרים בכיף: איך לזרז את מכירת הדירה?

כתבה מאתר mynet ירושלים. 

החלטתם שהגיע הזמן למכור את הנכס. הקונים פוטנציאלים לא ממהרים לסגור עסקה, החדשות רועשות והכותרות מסבירות ששוק הנדל"ן בקיפאון. סביר להניח שמתיחת פנים , תזרז את המכירה

 

החלטתם להתקדם, להשתדרג, ולעבור לדירה מרווחת יותר. תרחיש נוסף – הילדים עזבו את הקן וזה הזמן לעבור לעיר הגדולה. תרחיש נוסף – קיבלתם דירה בירושה והגיע הזמן למכור. תרחיש זה או אחר ייאלץ אתכם למכור את הנכס הנוכחי. כבר כמה חודשים שהדירה נמצאת "על המדף". פירסמתם בכל האתרים הרלוונטיים. המתווך מגיע עם קונים, אלו מגיעים לרחרח ואחרי מספר דקות עושים אחורה פנה. סביר להניח שעם קצת השקעה וחשיבה מחוץ לקופסא, תוכלו לייעל ולזרז את משימת המכירה.

"לא מדובר על שיפוץ אלא על Home Staging, תופעה רווחת וידועה בעולם. במסגרתה, תהליך מכירת הנכס עתיד להיות קל , מהיר יותר, ולעתים אף  להעלות את ערך הנכס המוצע למכירה", מסבירה פרי הדר, בעלת משרד לתכנון ועיצוב פנים.

משימת ה HOME STAGING פשוטה על פניה: מתיחת פנים המדגישה את היתרונות ומטשטשת את החסרונות של הנכס.

"המטרה היא להאיר את החוזקות, ולהצניע את החולשות שעלולות להפיל את העסקה" אומרת פרי. "להבדיל מעיצוב פנים, לא מדובר על תהליך ארוך, אלא בשידרוג שיהפוך את הבית לסוג של קונצנזוס ויקלע לטעמם של מגוון רחב יותר של קונים פוטנציאליים,  עניין של מספר שבועות. לדוגמא, בית שהוא בעל אופי מאוד כפרי – ייקלע למטרה של קהל מצומצם ביותר.  קונים פוטנציאליים שאינם מתחברים לעיצוב כפרי, עשויים גם לא להבין את הפוטנציאל של הנכס, ולפסול את הרכישה- ולכן חשוב למצוא קו מגשר שפונה לקהל הרחב".

צילום רגב כלף

השארת תגובה