זרקור על המעצבת פרי הדר

כתבה מאתר goodesign. 

מעצבת הפנים פרי הדר מתמחת בעיצוב בתים בסגנון מודרני נקי ובעבודה עם לקוחות מחו"ל בשלט רחוק. הצצה לפורטפוליו שלה

פרי הדר, בעלת סטודיו לעיצוב פנים, החלה לעסוק בעיצוב באופן מקצועי לפני יותר מ-10 שנים, ובניגוד למעצבים רבים אחרים – היא התאהבה בתחום השרטוט. "במהלך הלימודים הבנתי עד כמה השרטוט אקוטי להצלחת התוכנית ועד כמה הוא מהווה שפה אחידה המקשרת בין כל האלמנטים והאנשים בפרויקט", מספרת פרי, "היצירה זורמת בעורקיי, בתחילת דרכי המקצועית עסקתי בעיצוב אופנה, משם המשכתי לאיפור ומשם לעיצוב פנים. תוך כדי אני מציירת בשמן, את עבודותיי בציור אפשר לראות ברוב הפרויקטים שלי. אני אוהבת את העבודה עם האנשים, את היכולת שלי לשלב את אחד היכולות החזקות שלי, אני מרגישה את האנרגיה של הלקוחות ומרגישה מהו סגנון העיצוב שמתאים להם".

פרי מרבה לעבוד בשלט רחוק עם לקוחות מחו"ל שרכשו דירה בארץ. אחת הדירות האהובות עליה נמצאת בשכונת עיר ימים בנתניה, שאותה תכננה ועיצבה ללקוחה מאנגליה. "הפרויקט מודרני קלאסי עם יד חופשית מצד הלקוחות", מספרת פרי. באותה שכונה, עיר ימים, עיצבה פרי גם דירת פנטהאוז ללקוח מצרפת. "זה למעשה היה הפרויקט הראשון שלי, שבו שברתי את כל הקירות ועשיתי תכנון של החלל מחדש וכמובן עיצוב", אומרת פרי, "בתחילת הפרויקט הלקוח אמר שהוא רוצה להשכיר או למכור את הבית כך שהוא העניק לי יד חופשית לגמרי בבחירה. שמחתי אך תוך כדי עבודה, כשהגיע שלב בחירת החומרים, הבנתי כמה

המשימה מאתגרת, וזאת מכיוון שאני צריכה לעשות בחירות שיתאימו לקהל פוטנציאלי רחב. אז החלטתי לעבוד על שחור, לבן וצהוב שייצרו מראה מודרני כמו בקטלוגים, והסגנון שבחרתי היה מראה נקי ומינימליסטי. סטייל בינלאומי. אני מאוד אוהבת את אלמנט התאורה שיורד מהתקרה כלפי הטלוויזיה ואוהבת את הצבעוניות. בסופו של יום הלקוח אהב את התוצאה, והשאיר את הבית לעצמו".

תמונה: פרי הדר // צילום: אילן סימן טוב

השארת תגובה